S.O.R. i pokaz ratowniczy (14 maja 2016)

Znamy już wszystkie szczegóły dot. najbliższego S.O.R.:
– data: 14.05.2016 (sobota),
– czas: 11:00 – 12:30 (uwaga! zmiana wcześniej podawanych godzin!)
– miejsce: Komenda Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP (ul. Westerplatte 27)
– temat: zajęcia praktyczne z wykorzystania deski ortopedycznej
– prowadzący: hm. Maciej Rutkowski
– zgłoszenia: http://goo.gl/forms/1Ig2mlLbex (do 13.05.2016 do godz. 18:00)
Zapraszamy nie tylko Ratowników ZHP, ale i wszystkich, którzy interesują się ratownictwem 🙂
 
Tego samego dnia (14.05.2016) realizujemy także pokaz ratowniczy podczas pikniku dla dzieci z rodzin zastępczych, który odbywa się między budynkiem UZ (Campus B) a akademikiem (al. Wojska Polskiego). Wszystkich Ratowników ZHP, którzy chcieliby nam pomóc w przeprowadzeniu tego pokazu prosimy o zaznaczenie tego w formularzu zgłoszeniowym S.O.R. Zbiórka o 10:00 przed wejściem do budynku UZ (Campus B, al. Wojska Polskiego). Po pokazie jedziemy od razu do KCh na S.O.R. (uczestnikom zapewniamy transport 🙂 ).

Dodaj komentarz