Dziękujemy za naszywki!

Dzięki współpracy, jaką nawiązaliśmy ostatnio z Fundacją Mundi Plumarii oraz sponsorem naszywki.pl możemy pochwalić się poświątecznym prezentem, jaki od nich otrzymaliśmy. Już niedługo na mundurach członków naszego Inspektoratu Ratowniczego będziecie mogli zobaczyć wspaniałe naszywki.  

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Fundacji Mundi Plumarii – www.mundiplumarii.com/pl/ , która swoją działalnością wspiera organizacje pozarządowe oraz non-profit. Zajrzyjcie też obowiązkowo na stronę sponsora naszywek – www.naszywki.pl. Zarówno Fundacji Mundi Plumarii oraz sponsorowi naszywki.pl bardzo dziękujemy za wsparcie oraz współpracę. Naszywki wyglądają znakomicie, więc zabieramy się do pracy, żeby jak najszybciej trafiły na swoje miejsce!

Czuwaj!

 

Dodaj komentarz